Transformátorový olej Nynas

TruckOd 1.8.2013 je společnost Trafo CZ, a.s. autorizovaným distributorem transformátorových olejů Nynas pro Českou republiku. Trafo CZ zajišťuje prodej originálních sudů Nynas ze skladu v Hradci Králové, a to všech běžně používaných olejů určených pro plnění do energetických zařízeních v ČR.

Všechny transformátory ELIN výrobce Trafo CZ, a.s. jsou plněné olejem Nynas Lyra X. Tento olej je proto i hlavním produktem, který doporučujeme pro doplňování a opravy transformátorů nejen naší výroby. Olej Lyra X je plně mísitelný se všemi běžně používanými transformátorovými oleji.

Portfolio transformátorových olejů Nynas

třídaplně inhibovanýčástečně inhibovanýneinhibovaný
Super GradeNytro 10XNNytro 4000A

Nytro 4000X
High GradeLyra X

Gemini X
Standard Grade Libra

Taurus


Chemik Nynas

Nynas Lyra X transformer oil

Vysoce výkonný inhibovaný transformátorový olej vyrobený z naftenické suroviny kategorie High Grade. Vyhovuje pro použití u distribučních VN všech výkonů a provedení. Produktový list oleje Lyra X ke stažení zde.

Olej je dodáván v originálních plechových sudech Nynas opatřených plombou s garancí parametrů vhodných k okamžitému plnění. Ke každému sudu zákazník obdrží protokol výrobce dokládající parametry oleje. Olej Nyas Lyra X máme trvale skladem k okamžitému odběru!

Nynas 4000X

Prémiový inhibovaný transformátorový olej vyrobený z naftenické suroviny kategorie Super Grade. Vyhovuje pro použití u výkonových transformátorů VVN a ZVN.

V plném rozsahu nahrazuje dříve používaný olej Nynas Y3000, s nímž je možné ho i mísit.

Olej 4000X dodáváme na objednávku s termínem dodání do 3 týdnů v originálních sudech Nynas s plombou a certifikačnmím protololem laboratoře Nynas.

Rychlé kontakty

+420 492 112 164

info@trafocz.cz

Adresa:
Koutníkova 208
503 01 Hradec Králové
Česká Republika

Fax: +420 492 112 762